Vakantieverblijven in Asteri
Vind en boek bijzondere accommodaties op Airbnb
Hooggewaardeerde vakantiewoningen in Asteri
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties worden hoog gewaardeerd voor hun locatie, netheid en meer.

Villa Manolis, 3 slaapkamers, privézwembad, stenen charme
Villa Manolis is een gastvrije villa met 3 slaapkamers en een privézwembad, gelegen in het charmante, rustige dorpje Asteri, 14 km ten oosten van het pittoreske stadje Rethymno. Gelegen op 3 km van het zandstrand en op slechts 50 meter van de heerlijke taverne Poliou House, kunnen gasten genieten van zowel ontspanning als lokale culinaire hoogstandjes met gemak. Voor gasten die op zoek zijn naar een voorproefje van het nachtleven, bevinden zich een paar bars op ongeveer 8 km afstand. Er is een auto nodig voor je verblijf om de omgeving te verkennen.

Nieuwe luxe villa met prachtig zwembad, uitzicht en barbecue!
Een echte Kretenzische stenen villa van 220 m², gerestaureerd met respect voor het oorspronkelijke karakter en geschikt voor maximaal 10 gasten. Authentieke stenen architectuur gaat op natuurlijke wijze samen met hedendaags comfort, waardoor een rustige, tijdloze sfeer ontstaat. De villa ligt in een ruime tuin met kruiden en bloemen en beschikt over een privézwembad, een schaduwrijke barbecue en zitplaatsen in de buitenlucht met uitzicht op de bergen en de verre zee. Op slechts 15 minuten van Rethymno, met traditionele tavernes op loopafstand.

Gezinsvriendelijke villa met zwembad, kindergedeelte, barbecue
Jezelf onderdompelen in de rust van olijfgaarden wordt misschien niet als typisch beschouwd, maar dit is de essentie van Kreta. De accommodatie beschikt over een ruim privézwembad met een prachtig uitzicht, een kindergedeelte en een jacuzzi. Een zandstrand is gunstig gelegen op 3 km van de woning. In de buurt vind je tavernes en boodschappen, de stad Rethymno ligt op slechts 15 minuten rijden. Afstanden dichtstbijzijnde strand 5 km dichtstbijzijnde supermarkt 5 km dichtstbijzijnde restaurant 500 m Her. luchthaven 85 km Luchthaven Chania 65 km

Villa Fig & Olive - 2bdrooms villa met privézwembad
Welkom in deze oase, waar moderniteit in perfecte harmonie met eenvoud samenkomt. Genesteld te midden van weelderig groen, word je omringd door een symfonie van planten, vijgenbomen en oude olijfbomen, wat een ongeëvenaarde sereniteit aan je verblijf geeft. Stap binnen in deze villa met 2 slaapkamers en een privézwembad. Volledig uitgerust met alle voorzieningen die je nodig hebt, van een moderne keuken tot gezellige woonruimtes, we zorgen ervoor dat je comfort en gemak altijd prioriteit krijgen. De locatie is ook een voorrecht!

Villa Asteri - Historische Kretenzische elegantie
Villa Asteri is een charmante mix van Kretenzische traditie en modern comfort. Ooit een houtbewerkingswinkel, beschikt het over handgemaakte meubels en een 65 jaar oud buffet gemaakt door de familie van de eigenaar. Met stenen muren, een romantisch hemelbed en een gezellige open haard biedt het een warm en elegant toevluchtsoord. De volledig uitgeruste keuken voegt vintage charme toe, terwijl de rustige omgeving perfect is voor gezinnen of koppels. Dompel jezelf onder in geschiedenis, vakmanschap en de schoonheid van Kreta.

Heleniko - Luxe studio met zeezicht
Deze onlangs gerenoveerde luxe studio met een prachtig panoramisch uitzicht op zee en de zonsondergang, ligt op de top van een kleine heuvel in een rustige buurt, met gratis parkeergelegenheid op straat. De oude stad ligt op 12 minuten lopen. Het heeft een open ruimte (slaapkamer - keuken) en een badkamer van ongeveer 27 m², volledig uitgerust. U mag gebruik maken van alle faciliteiten van het aangrenzende luxe hotel MACARIS SUITES & SPA door het bestellen van een maaltijd of drankje.

Sunshine Villa - Sprookjesachtige landelijke villa!
Sunshine Villa is onderscheiden met de 2024 Tourism Awards Gold voor Mountain Villa van het Jaar Sunshine Villa ligt op een verhoogde locatie in het historische dorp Margarites, met uitzicht op het pittoreske platteland en combineert comfort met sprookjesachtige charme. De villa wordt omgeven door weelderig groen en biedt een serene en rustige omgeving om tot rust te komen en op te laden, terwijl je naar de zee en de horizon in de verte kijkt.

Theodore Seaview Home
Het is een ruim en licht huis dat plaats biedt aan 4 personen. Het is ideaal voor gezinnen, op 350 meter van zandstrand, gebouwd op een heuvel met een prachtig uitzicht op zee en de bergen. Het bestaat uit 3 verdiepingen, woonkamer op de eerste, keuken op de tweede en 2 slaapkamers en een badkamer op de derde. De moderne keuken is uitgerust met elektrisch fornuis, koelkast, koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster.

Het Artemis-huis, pure rustieke romantiek
Het Artemis Home neemt een toppositie in in een van de charmantste dorpen van Rethymno, in het pittoreske Asteri Village. Deze retraite dateert uit vroeger tijden en heeft een nostalgische aantrekkingskracht, gevuld met vintage dorps charme en witgekalkte muren, terwijl koele verlichting en potten aan deze prachtige schuilplaats een vleugje allure toevoegen.

Arbona Apartment IIΙ - Uitzicht
Een gezellig appartement op het dak voor glamoureuze avonden in de jacuzzi tot zonnige ontbijten op het balkon. Ideaal voor koppels die graag samen tijd doorbrengen en van elke minuut genieten. Het appartement is volledig uitgerust met alle benodigde voorzieningen. Het ligt in de buurt van het dorpsplein in een rustige buurt.

Eros villa, privézwembad, korte rit naar het strand
Ontdek de charme van Kreta in onze gelijkvloerse villa met drie slaapkamers, prachtig ontworpen en vervaardigd met een overvloed aan steen en hout om aan de hoogste normen te voldoen. Deze villa ligt op een zachte helling, aan de rand van het pittoreske dorpje Asteri en biedt een rustig toevluchtsoord voor je vakantie.

Merastri Villa een rustige retraite!
Merastri Villa is een charmante vrijstaande villa verscholen in het rustige Kretenzische platteland, ideaal voor koppels of kleine gezinnen die op zoek zijn naar ontspanning en privacy. Het uitnodigende privézwembad van 8 x 5 m is omgeven door weelderig groen gras en de perfecte plek om te ontspannen onder de zon.
Populaire voorzieningen in vakantiewoningen in Asteri
Andere geweldige vakantiewoningen in Asteri

Nature Villas Myrthios - Elia

Asteri Brown Suite - Rethymno Radiant Escape

Villa Merina Verwarmd zwembad

Palio Damnoni aan het strand, je unieke oase

Villa Lemoni in Loutra Rethymnon

Estella Villa - zwembad, barbecue en prachtig uitzicht

Virtus in Mare, fitnessruimte, speeltuin en verwarmd zwembad

Avidianos '-Family Perfect- Residence
Bestemmingen om te verkennen
- Cythera Vakantiewoningen
- Athene Vakantiewoningen
- Santorini Vakantiewoningen
- Pyrgos Kallistis Vakantiewoningen
- Saronic Islands Vakantiewoningen
- Eilanden Vakantiewoningen
- Evvoías Vakantiewoningen
- Mykonos Vakantiewoningen
- Rhodos Vakantiewoningen
- East Attica Regional Unit Vakantiewoningen
- Thira Vakantiewoningen
- Kentrikoú Toméa Athinón Vakantiewoningen
- Crete
- Plakias beach
- Preveli Beach
- Bali Beach
- Oude Venetiaanse Haven
- Stavros Beach
- Paralia Fodele
- Archeologisch Museum Iraklion
- Museum van het oude Eleutherna
- Platanes Beach
- Seitan Limania Beach
- Mili Gorge
- Crete Golf Club
- Melidoni-grot
- Damnoni Beach
- Meropi aqua
- Kalathas Strand
- Kokkini Chani-Rinela
- Rethimno Beach
- Venizelos-graven
- Lychnostatis Open Air Museum
- Historisch Museum van Kreta
- Beach Pigianos Campos
- Fragkokastelo