Single Bed
Verhuurd door Syarifah
Syarifah is de verhuurder.
1 gast
1 slaapkamer
1 Bed
2 badkamers
1 gast
1 slaapkamer
1 Bed
2 badkamers
Geef het aantal volwassenen aan.
Volwassenen
1
Geef het aantal kinderen aan.
Kinderen
leeftijd 2 - 12
0
Geef het aantal baby's aan.
Baby's
Jonger dan 2
0
Maximaal 1 gast. Baby's tellen niet mee in het aantal gasten.
Je wordt nog niets in rekening gebracht

Breakfast is included and you are welcome to join us for dinner from Monday to Thursday (free of charge).

Interactie met gasten

During breakfast and dinner time


Voorzieningen
Parkeergelegenheid
Draadloos Internet
Kabel TV
Keuken

Huisregels
Niet geschikt voor huisdieren
Geen feestjes of evenementen
Niet veilig of geschikt voor kinderen (0 - 12 jaar)

Smoking outside
No pets


Annuleringen

6 Recensies

Nauwkeurigheid
Communicatie
Netheid
Locatie
Aankomst
Waarde
Gebruikersprofiel Jean-Philippe
januari 2017
Everything was perfect! You feel like in your home and you meet great people!

Gebruikersprofiel Jonas
november 2016
I really enjoyed my stay here! Syarifah is such a nice and kind person. My stay was the best thing that could had happened, especially when you are new in Sydney it's nice to have somebody who takes care of you =) I also loved the other guys staying at this beautiful place! Could recommend it to anyone ;) 5/5 Thanks a lot!

Gebruikersprofiel Ashutosh
augustus 2016
The room was clean and the location is very convenient with the bus stop and supermarket stores at walk able distance. Further, Syarifah is an excellent host- very easy to get along and very helpful. Overall, a wonderful stay.

Gebruikersprofiel Ann
november 2015
The host canceled this reservation 28 days before arrival. This is an automated posting.

Gebruikersprofiel Marcella
september 2015
Ully is a super Host! Always smiling and easy to talk! Breakfast and laudry included! Good solution for tourists that want to adventure the city but without the noise of traffic and for students.

Gebruikersprofiel Lena
augustus 2015
The host canceled this reservation 79 days before arrival. This is an automated posting.

Deze verhuurder heeft 10 recensies voor andere ruimtes.

Bekijk andere recensies
Revesby, AustraliëLid sinds augustus 2015
Gebruikersprofiel Syarifah
Talen: Bahasa Indonesia, Bahasa Malaysia, English
Responscijfers: 100%
Responstijd: binnen een uur

De buurt

Vergelijkbare advertenties