Ga direct naar inhoud
Aanmelden
Inloggen
Vakantieverhuur in Asteria beach

Vind en reserveer bijzondere accommodaties op Airbnb

Hooggewaarde vakantiewoningen in Asteria beach

Gasten zijn het ermee eens: deze accommodaties worden hoog gewaardeerd voor hun locatie, netheid en meer.

  • Traditional Medieval Stone house in "Ano Syros"
    SUPERHOSTCycladisch huis · 2 gasten · 2 bedden · 1,5 badkamer
    Traditional Medieval Stone house in "Ano Syros"

    Μοναδική, πέτρινη παραδοσιακή οικία, (43τμ) εντός μεσαιωνικού οικισμού Άνω Σύρου. Η κατοικία έχει αδειοδοτηθεί από τον ΕΟΤ ως τουριστικό κατάλυμα. Χρονολογείται από τα τέλη 16ου αιώνα. Πλήρως ανακαινισμένη χωρίς να έχει αλλάξει ο παραδοσιακός της χαρακτήρας. Στον πάνω όροφο βρίσκεται το καθιστικό (με έναν καναπέ-διπλό κρεβάτι) καθώς και η κουζίνα (εξωτερική). Στον κάτω όροφο βρίσκεται η κρεβατοκάμαρα, με διπλό κρεβάτι, και το μπάνιο. Ιδανική για δύο άτομα, ενώ μπορεί να φιλοξενήσει έως τέσσερα.

    Wat gasten zeggen:

    “Dit was mijn eerste bezoek aan Griekenland. Mijn hele reis was op het nippertje geregeld - ik heb geen voorafgaand onderzoek gedaan, dus deze reis kon echt alle kanten op. Ik bladerde door lijsten op de website van Air B&B en koos mijn bestemming op basis van deze lijst. Het zag er prachtig uit en klonk zo interessant. Gelukkig werd ik niet teleurgesteld. Het echte huis is in werkelijkheid nog charmanter dan de foto als dat mogelijk is. Het is schoon en comfortabel en heeft alles wat een huis nodig zou kunnen hebben. Het is uniek - op een eeuwenoude manier gebouwd van ruw uitgehouwen lokale materialen. En dan is er de situatie in het volkomen heerlijke labyrint dat de middeleeuwse nederzetting van Ano Syros is. Hoog op een heuvel voelt het een wereld weg van de drukte van de stad Ermoupolis hieronder. Er is geen verkeer daarboven, geen vervuiling, geen lawaai, afgezien van het zachte gerinkel van kerkklokken die het uur van de dag tellen of de ritmische clip van een muilezel terug en vierde terwijl hij samenwerkt met zijn eigenaar. De lokale bevolking is warm vriendelijk en klaar om te helpen met alles. Als een vrouw die alleen reist, voelde ik me 100% veilig hier. Ik heb Yannis niet persoonlijk ontmoet, maar zijn inbreng via tekst heeft zoveel aan de ervaring toegevoegd. Zijn suggesties over waar te gaan en hoe rond te geraken wat te proberen en informatie over de lokale geschiedenis waren zowel nuttig als interessant. Deze ongeplande winterstop bleek er een te zijn die ik niet zal vergeten.”

  • Helen Αpartment
    SUPERHOSTGeheel appartement · 5 gasten · 3 bedden · 1,5 badkamer
    Helen Αpartment

    Το διαμέρισμα είναι 43 τετραγωνικά μέτρα κοντά στο κέντρο της Ερμούπολης και έχει χώρο parking στα 30 μέτρα, επίσης υπάρχει στάση λεοφωρείου στα 50 μέτρα (δωρεάν μεταφορά στο κέντρο της πόλης), από το λιμάνι απέχει 500 μέτρα κι από την πλατεία Μιαούλη 400 μέτρα.

    Wat gasten zeggen:

    “Helen is absoluut charmant en erg responsief. Ze voegde zich bij ons voor het autoverhuurbedrijf en hij kwam rechtstreeks om de auto bij ons te brengen Elee kwam ons ophalen en bracht ons zonder extra kosten terug naar de veerboot. Het appartement is in overeenstemming met de foto's. Zeer schoon en functioneel. Er ontbreekt gewoon een plek om klein linnen of handdoeken te drogen. 20 minuten lopen van het centrum en de haven met veel markten, maar er zijn sowieso overal in de stad Ermopouli”

  • Central-Comfort-Small house in Syros
    SUPERHOSTGehele woning · 3 gasten · 2 bedden · 1 badkamer
    Central-Comfort-Small house in Syros

    Μοντέρνα πρόσφατα ανακαινισμένη μεζονέτα 2 επιπέδων (περίπου 40 τ.μ) .Διαθέτει ότι χρειάζεστε για μια άνετη και ευχάριστη διαμονή χειμώνα καλοκαίρι. Βρίσκεται μόλις μισό λεπτό με τα πόδια από τη κεντρική πλατεία και την αγορά , ένα λεπτό από το κεντρο και δύο λεπτά από το λιμάνι της Ερμούπολης. Διαθέτει μικρή βεράντα για να απολαμβάνετε τον καφέ η το ποτό σας.

    Wat gasten zeggen:

    “De beste locatie waar ik ooit om had kunnen vragen. Uiterst schoon, netjes en uitgerust huis. Communiceerde met de gastheer, Litsa, was gemakkelijk, vriendelijk en erg behulpzaam. Ik zal heel graag terugkeren naar Syros en haar appartement. Ik zal het zeker aanbevelen!”

Vakantiewoningen voor elke stijl

Kies hoeveel ruimte je nodig hebt.

  • Woningen
  • Hotels
  • Unieke accommodaties

Populaire voorzieningen in vakantiewoningen in Asteria beach

  • Keuken
  • Wifi
  • Zwembad
  • Gratis parkeren op het terrein
  • Airconditioning

Andere geweldige vakantiewoningen in Asteria beach

Dalliance apartment
SUPERHOSTGeheel appartement
Dalliance apartment
Prijs:€53 per nacht
Ermoupolis classic beauty
SUPERHOSTPrivékamer
Ermoupolis classic beauty
Prijs:€50 per nacht
Eclectic town-house 600m from city center
SUPERHOSTGeheel appartement
Prijs:€90 per nacht
Κεντρικό & Βολικό Διαμέρισμα  στην Ερμούπολη
SUPERHOSTGeheel appartement
Prijs:€40 per nacht
Όμορφη μεζονέτα  με απίστευτη θέα!!
SUPERHOSTGehele woning
Prijs:€48 per nacht
Neoclassical House in the Center
SUPERHOSTGeheel herenhuis
Prijs:€86 per nacht
Traditional Neohellenic period classical bulding
SUPERHOSTGeheel appartement
Prijs:€62 per nacht
Philoxeno
SUPERHOSTCycladisch huis
Philoxeno
Prijs:€47 per nacht
Villa Maria-Syros,Yakinthos
SUPERHOSTPrivékamer
Villa Maria-Syros,Yakinthos
Prijs:€69 per nacht
•Cozy Guesthouse• Flat •Syros
SUPERHOSTGeheel appartement
•Cozy Guesthouse• Flat •Syros
Prijs:€59 per nacht
Ermoupolis cozy apartment
SUPERHOSTGeheel appartement
Ermoupolis cozy apartment
Prijs:€50 per nacht
Oasea Apartment Syros
Geheel appartement
Oasea Apartment Syros
Prijs:€128 per nacht
Alles weergeven